środa, 5 sierpnia 2015

Przydatne triki makijażowe

Zapraszam na 10 trików urodowych. Sprawdź, czy już wiesz, jak ułatwić sobie makijaż i być piękniejszą?1. Zdarza Ci się, ze malując dolne rzęsy, brudzisz obszar pod okiem, wystarczy, ze malując dolne rzęsy zabezpieczysz ten obszar wacikiem lub plastikową łyżeczką odwróconą wypukłą stroną do góry i już po problemie.

2. Jeśli chcesz uzyskać efekt eyelinera, a masz jedynie do dyspozycji kredkę do oczu, to wsadź na chwilkę końcówkę kredki do ognia zapalniczki. Uzyskasz wtedy kreskę jak eyelinerem.

3. Jeśli chcesz, żeby twoje cienie miały taki sam kolor, jak w opakowaniu, najpierw pokryj powiekę białą kredką, a dopiero później nałóż cień. Nie dość, ze kolor będzie idealny, to jeszcze wydłużysz trwałość utrzymywania się cieni na powiece.

4. Jeśli chcesz mieć piękne rzęsy a ona szybko się rozprostowują po użyciu zalotki, to ogrzej ją pod strumieniem ciepłego powietrza z suszarki. Dzięki temu efekt podkręcenia będzie bardziej długotrwały.

5. Jeśli chcesz uzyskać wrażenie świeżego spojrzenia i uniesionej powieki, zaznacz obszar pod brwią białym nieperłowym cieniem lub kredką. Świeże spojrzenie gotowe.


6. Oczy będą wydawać się większe, jeśli pomalujecie linie wodną białą lub dla bardziej naturalnego efektu beżową kredką, ale to już chyba wiecie?

7. Aby osiągnąć wizualny efekt idealnego łuku kupidyna na ustach. Narysuj w tym miejscu X, następnie wypełniaj dopiero usta kolorem.

8. By zachować pomadkę na ustach na dłużej, przyłóż do pomalowanych ust chusteczkę i przypudruj usta przez nią, a makijaż ust utrzyma się dłużej.

9. Większe usta? Na pomalowanych kolorem ustach, nałóż rozświetlacz lub połyskujący cień na środek.

10. Bez makijażu też można się czasem obejść?

A jakie są wasze triki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz