poniedziałek, 27 lipca 2015

5 rzeczy, które warto zrobić w wakacjekąpiel w morzu
Co warto zrobić w czasie wakacji, a okres wakacyjny nam to umożliwia i uprzyjemnia?


1. Odpocząć 


No oczywiście wakacje są od tego, żeby odpocząć i się zrelaksować. Warto o tym pamiętać i poleżeć na kocu, poopalać się czy pokąpać w morzu czy jeziorze. Błogie lenistwo jest wskazane! No i koniecznie zaplanuj swój urlop, nie możesz ciągle tylko pracować!

2. Zorganizuj piknik


Wakacje to czas, który można przeznaczyć na atrakcje na dworze. Weź ze sobą paczkę przyjaciół i zorganizujcie sobie prawdziwy piknik. Każdy może przynieść jakieś przekąski i poczujecie się prawie jak na Polach Elizejskich. Możecie również wziąć ze sobą freesbee lub inne gry, które pozwolą się Wam poruszać lub gry planszowe, które idealnie nadadzą się do spędzania czasu z przyjaciółmi. 

3. Wywołaj ulubione zdjęcia


W czasach aparatów cyfrowych mamy wiele zdjęć, ale tylko na komputerze. Wywołaj twoje ulubione i stwórz galerię w domu, obdaruj nimi bliskich lub po prostu uzupełnij rodzinny album do którego z przyjemnością wrócisz za kilka lat. 

4. Obejrzeć film w kinie plenerowym


Odrobina kultury przyda się każdemu. Wiele miast oferuje kino w plenerze i to często za darmo. Warto więc wyszukać takich możliwości i rozkoszować się filmem, który chcieliśmy obejrzeć właśnie pod chmurką. 

5. Przeczytać książkę

Okres wakacji to idealny czas na nadrobienie zaległości w czytaniu. Jeszcze przyjemniej będzie je przeczytać na świeżym powietrzu. Wybierz więc swojego ulubionego autora lub poszukaj nowych pozycji z twojego ulubionego gatunku i rozkoszuj się innym życiem.
Ciekawe propozycje książkowe wskazuje redakcja: http://www.lifestylerki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz