piątek, 10 lipca 2015

Demakijaż krok po kroku


Prawidłowa pielęgnacja  skóry twarzy jest kluczem do tego, aby  mieć świeżą oraz idealną cerą. Należy przemyśleć ten krok  pielęgnacji twarzy, ze względu na to, że należy mieć zwyczaj powtarzania tego zabiegu codziennie i to z niezwykłą dokładnością.


Najpierw oczy


Po pierwsze, demakijaż rozpoczynamy od oczu. Na wacik nalewamy  mleczko lub inny środek do zmywania  makijażu i przykładamy do oczu, przytrzymujemy, żeby usunął on tusz do rzęs i inne kosmetyki do oczu. Kolejno lekko przecieramy w górę i w dół. Przecieramy powieki  do momentu, aż wacik stanie się  czysty.

Kolejno demakijaż twarzy


Kolejnym krokiem jest demakijaż twarzy.Rozpoczynamy go od środka twarzy i podążamy na boki. Czynność wykonujemy, do czasu aż skóra twarzy będzie czysta. Nie możemy zapomnieć także o oczyszczeniu skóry na szyi i karku, które również  noszą ślady makijażu.

Prawidłowy demakijaż


Zaleca się, żeby oczyszczanie skóry twarzy zakończyć myjąc skórę twarzy żelem do oczyszczania twarzy. Uzyskamy twarz bez  śladu makijażu oraz potu, które zgromadziły się na twarzy w przeciągu całego dnia.

Właściwe pH skóry


Na   przygotowaną   twarz należy użyć toniku. Poprzez to  przywrócona zostanie naturalna bariera  skóry, czyli jej naturalna regeneracja będzie możliwa. Tak przygotowana  skóra jest gotowa do  kolejnych czynności pielęgnacyjnych. Teraz można  w nią wklepać  maseczkę. Dzięki wszystkim tym krokom, wszystko lepiej  wsiąknie w skórę. Powtarzając  codziennie taką pielęgnację, oczyszczamy naszą skórę i dzięki temu może ona  oddychać, a gdy jest już noc, to skóra twarzy dzięki temu może się odbudowywać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz