wtorek, 14 lipca 2015

Wakacyjne porady makijażowe

makijaż wakacyjny
Oto kilka makijażowych porad, które pozwolą Ci przetwarzać lato, a przy tym będziesz wyglądała pięknie i młodo.


Makijażowe porady:

1. Baza pod pokład


Nie tylko wyrówna koloryt i fakturę skóry. pozwoli również na zmniejszenie widoczności porów oraz zamaskuje blizny na przykład po trądziku. Dzięki bazie twarz zostanie również nawilżona przez dłuższy czas. Dzięki czemu  podkład będzie się lepiej prezentował na twarzy.

2. Ochrona SPF


Nie zapominajmy w wakacje o kremie z wysokim filtrem. Dzięki temu nasza skóra na długo pozostanie młoda. Pamiętajmy również o skórze szyi i dekoltu, ponieważ często zapominamy o nakremowaniu tych miejsc, a nie chcemy przecież, żeby zdradzały one nasz wiek.  Używajmy również kremu z filtrem co 2 gadziny, tak aby mógł odpowiednio chronić naszą skórę.

3. Minimalizm


W lecie stawiamy nie tylko na minimalną ilość ubrań, pomyślmy również o minimalizmie w makijażu. Zamiast nakładać kilka warstw, pomyślmy o czymś lżejszym. Może to być podkład lub krem upiększający. dzięki temu nie uzyskamy mocnego krycia i efektu maski, a jedynie ujednolicimy koloryt naszej skóry.

4. Naturalny wygląd ust


W okresie wakacyjnym zrezygnuj z ciężkich kolorów na ustaw. Zostaw je jedynie na wieczór. W dzień na ustach powinny królować jasne kolory, pastele, beże i delikatne róże. Postaw na błyszczyk lub pomadkę w kolorze nude.


5. Bez błysku


Błysk w okolicach strefy T, czyli na czole i nosie jest niepożądany. Jeśli chcesz się go pozbyć, to zastosuj bibułki matujące i przypudruj ta strefę pudrem. Bibułki możesz mieć zawsze ze sobą w torebce, dzięki czemu usuniesz nadmiar sebum w ciągu dnia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz