środa, 15 lipca 2015

Gdzie możemy aplikować perfumy?

kobieta aplikująca perfumy
Mówi się, że ważne jest, aby kobieta była ubrana chociaż w perfumy. O gustach dotyczących poszczególnych zapachów nie będziemy dyskutować, warto jednak pomyśleć o miejscach, które świetnie będą emitować zapach naszych perfum. Nie zawsze te miejsca są aż tak oczywiste.

Uwaga na słońce


Pamiętajmy, że perfumy zawierają alkohol, pryskając nimi po szyi, czy za uchem oraz na karku możemy spowodować pojawienie się plam. Które wyjdą pod wpływem działania promieni słonecznych na delikatną skórę spryskaną alkoholem. Zastanówmy się więc nad innymi miejscami, gdzie możemy użyć perfum.

Włosy


Włosy są podobno jeszcze lepszym nośnikiem perfum niż skóra. Pamiętajmy jednak alkohol  zawarty w perfumach, może wysuszyć nasze kosmyki. Prostym sposobem jest więc spryskanie najpierw szczotki, a następnie przeczesanie włosów. Dzięki temu nie zniszczymy włosów, a piękny zapach będzie się rozchodził, gdy tylko wiatr poruszy naszymi włosami.

buteleczki perfum

Dół pleców


Jeśli zależy Ci właśnie na tym, żeby twój zapach był subtelny i nie przytłaczał innych osób, pomyśl właśnie o tym miejscu. Gdy spryskasz to miejsce, twoje ruchy będą powodowały, że zapach ciągle się uwalniał. Dzięki temu inne osoby będą mogły wyczuć twoją delikatną woń.

Wewnętrzna strona łokci i kolan


Jest to alternatywa dla skóry za uchem. Również w tym miejscu krew pulsuje, więc zapach będzie się roznosił. Aby zachować go na dłużej przed spryskaniem perfumami nawilżmy miejsca, gdzie będzie miał się uwalniać zapach. Podobnie jak w przypadku łokci, perfumy świetnie odparują i uwolnią swój zapach w ciągu dnia także ze skóry za kolanami.

Mam nadzieję, że już poznałeś kilka niezwykłych miejsc, w jakich możesz aplikować perfumy, aby ich zapach unosił się wokół Ciebie cały dzień. Zapraszam do przetestowania.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz