poniedziałek, 19 października 2015

Nakrycia głowy

Najlepszy wybór pod słońcem

W tym sezonie postaw na oryginalność i kolor. Pamiętaj jednak, by każde nakrycie głowy dopasować stylem do stroju i sytuacji.Na plażę najlepsze będą kapelusze z dużym rondem ? doskonale ochronią przed palącym słońcem. Wybieraj takie, które mają głębokie denko ? będą mocno trzymać się na głowie i nie zwieje ich nadmorski wiatr. W przeciwnym wypadku lepiej doczepić do nich tasiemkę i wiązać ją pod brodą. Idąc na spacer po mieście, możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Dziergana na drutach czapka czy zawadiacko przekrzywiony na bok kaszkiet nadadzą strojowi bardziej swobodny i lekki wygląd. W drodze do pracy najstosowniejsze będą proste, małe kapelusiki i czapeczki dopasowane kolorem do dodatków, najczęściej torby i sandałów.

Co gwiazdy mają na głowie

Wcale nie kapelusze z ogromnym rondem w hollywoodzkim stylu. Panuje pełny luz i wygoda. Płócienne kapelusze i sportowe czapki bejsbolówki zdominowały letnią garderobę sławnych kobiet. Nie rozstają się z nimi nie tylko na plaży, ale też na spacerach i zakupach w mieście. Niektóre panie tak dobierają czapeczki, by pod dużym daszkiem ukryć twarz i pozostać anonimową w tłumie. Zawsze jednak wybór nakrycia głowy jest starannie przemyślany, kolorystycznie dobrany do stroju i oczywiście do... urody.

Jaka fryzura pod czapkę i kapelusz

Najlepiej sprawdzają się wszystkie gładkie, zaczesane do tyłu fryzurki ? delikatnie spryskane lakierem nie stracą swojej formy. Jeśli lubisz loki, zacznij je kręcić dopiero od skroni lub połowy ucha, dzięki temu nawet po zdjęciu kapelusza włosy nie potargają się. Grzywkę sięgającą do linii brwi zaczesz lekko na bok, czapka bowiem spłaszczy ją i będzie nawet o 2 centymetry dłuższa niż zwykle.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz